Opencart Kurumsal Grande Türkiye

Şartlar ve Koşullar

Şartlar & Koşullar

1. Sözleşme Onayı

Sayfamıza üye olmak için kayıt olmanız ve üyelik sözleşmemizi kabul etmeniz gerekmektedir.  Sitemizi kullanan bir kişi sitemize üye olduğu ya gezinti yaptığı yada bir ürün sipariş verdiği takdir de sözleşmemizi kabul etmiş sayılır.

2. Hizmetin Şekli


Sayfamızın sözleşmesini kabul eden kullanıcılar , e-ticaret sayfamızdan ürün alma hakkına sahiptirler.


3. Sitemizin kullanıcı şekli

Kullanıcımız e-posta ve şifresini belirleyerek sayfamıza üye olurlar.

e-posta benzersiz olmalı ve sadece tek kullanıcıya aittir.

Şifre - parola bilgisi sadece üye tarafından bilinir.  Üye arzuladığı zaman kendisi şifresini değiştirebilir.  Şifrenin saklanması ve korunması sitemiz üyesinin sorumluluğunun altındadır. Sayfamıza yapılan üye girişi ile her türlü işlemden üye sorumludur firmamız asla sorumlu değildir!

Üyelik gerektiren işlemlerde öncelikle sitemizin sağ üst kısmındaki Oturum Aç kısmından kullanıcı adı ve şifrenizle oturum açmanız gerekmektedir.


4. Kullanıcı sorumlulukları


Kullanıcı hizmetlerimizi kullandığı zaman,

- Kayıt esnasın da verilen bilgilerin gerçek olduğunu , bu verilere ihtiyaç olduğu ''şifreyi unutmak gibi''  zamanlarda bilgileri doğru girememekten  kaynaklanan zararların tüm sorumluluğu kullanıcıya aittir, sitemiz bu gibi hallerde kullanıcının üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir.

- Web sayfamızdaki verilen hizmetlerin  ve telif haklarının sayfaya ait firmaya sahip olduğunu,

-Web sayfamızın kullanımı esnasın da tüm fikir düşünce dosya eklentisi gibi gibi hiç bir şeyden sorumlu tutulamayacağını ,

-  Sitemizin kullanımı esnasında kaybolacak , veya eksik alınacak, farklı bir yere gönderilecek verilerden sitemiz kesinlikle sorumlu değildir!

- Kullanıcı bilgilerinin yetkisiz kişiler tarafından ele geçmesi halinde sitemizin sorumlu tutulmayacağını,

- Kullanıcı adımın genel ahlak yapısına uygun olacağını,

-Şartlara uyulmadığı takdirde sitenin her türlü müdahale yapabileceğini gerekli takdirde üyeliğe kullanıcı hakkını sonlandırabilme hakkına sahip olacağını, 

-Sitenin sayfayı ticari amaçla kullanabileceğini,

- Başka kişilere ait bilgileri kötüye kullanmamayı ve kayıt etmemeyi,  

-Kullanıcı giriş yaptıktan sonra yapacağı her türlü işlemden sorumludur.

-Kullanıcı  site üzerinden alışverişi geçerli kredi kartı, banka kartı yada havale ile yapabileceğini yapabileceğini ve onaylanmadan alışveriş yapamayacağını,

Onaylamış ve taahhüt etmiş kabul edilecektir.