Opencart Kurumsal Grande Türkiye

Chopard Güneş Gözlüğü


Sonvilier'den bir çiftçinin oğlu olan Louis-Ulysse Chopard, 24 yaşında İsviçre ve dünyayı hızla fethetti. Zanaatkâr saat ustası, yenilikçi tasarımlarla sanat eserlerini yarattı. Rusya'nın Çar Nicholas II.Hassasiyet ve güvenilirlik gibi özellikler, saatlerde 19. yüzyıla kadar uzanan, çok aranan özelliklerdi. Eşsiz kronometreler ve cep saatleri ile Louis-Ulysse Chopard bu "arzuları" yerine getirmeyi ve aşmayı amaçlamıştır. 

Chopard'ın sıra dışı modelleri, İsviçre yapımı ürünler için güvenilirlik ve kalite konusunda bir itibar yaratmaya yardımcı oldu. Erken, Chopard iki çok prestijli komisyon kazandı: «Tir Fédéral» ve İsviçre Demiryolları için saatlerin resmi sağlayıcılarından biri haline geldi.
Sonvilier, Jura dağlarının İsviçre kesiminde, saatçiliğin zengin bir mirasına sahip tipik bir tarım köyüdür. Altın çağında, sadece Sonvilier'de yaklaşık 15 bağımsız saat yapımcısı vardı. En başından beri Chopard, en yüksek kalite ve hassasiyet standartlarını karşılayan saatler üreten esnaf olarak öne çıktı.

Takı ve aksesuar dünyasının en büyük ismi diyebileceğimiz Chopard Güneş Gözlükleri kuyumcu hassasiyeti ile üretilmektedir ve tamamı altın kaplamadır. 

Listelenecek bir ürün yok